HomeShowbiz

Tayna pyet: A po m’ka hije si nuse a jo

Pothuajse, nuk la stil dhe model tek vetja pa e testuar se si po duket.

Është kjo artistja e njohur, Tayna, e cila që nga shfaqja në skenë arriti të bëjë buj në mediat rozë.

Ajo edhe këtë herë ka sjell ndryshime në pamje të cilën e ka treguar përmes disa imazheve.

Me flokë të bardha, e mbuluar me aksesorë të llojeve të shumtë, Tayna me qëndrimin që ka marr në këtë foto duket sikur të ishte nuse.


TË NGJASHME