HomeShowbiz

Tayna sjell poza të “nxehta” nga Turqia


Reperja e njohur, Tayna, ka udhëtuar së fundmi drejt shtetit turk.

Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur përmes imazheve të publikuara në rrjetet sociale, ku ka treguar se po e shijon qëndrimin në Stamboll.

Teksa shfaqet në disa poza mjaft tërheqëse para pasqyrës, reperja nga Prizreni nuk hezitoi të vërë në pah linjat e saj atraktive.

View this post on Instagram

Tu pa punt e mia?????

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tayna u shfaq mjaft elegante e veshur në xhup të zi dhe xhinse.

“Duke i pa punët mija”, ka shkruar reperja në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu të ditur se nuk merret me punët e të tjerëve.


TË NGJASHME