HomeShowbiz

“Të dua”/ Alvisa sqaron të vërtetën e fotos që bëri lëmsh rrjetin

Përmes një postimi në Instagram, ku shihej e përqafuar me një mashkull dhe shkuante “Të Dua”, Alvisa Qarri ngriti dyshime se ishte në një romancë të re. Madje gjithandej u përhap lajmi se ish-konkurrentja e Përputhen është në një lidhje dashurie me një djalë që jeton jashtë vendit.

Mirëpo Alvisa i ka dhënë fund thashethemeve duke postuar një video me të atin, ku sqaron se personi në foton ishte babai i saj.

Po ashtu ajo shton se nuk do t’i thotë “të Dua” asnjë mashkulli tjetër për një kohë të gjatë përveç babait të saj.


TË NGJASHME