HomeShowbiz

Të famshmit protestojnë për vdekjen e George Floyd

Hollywood po tregon mbështetje për lëvizjen Black Lives Matter … me mijëra të famshëm të mëdhenj duke shkuar në rrugët e Los Angeles për të protestuar në vazhdën e vdekjes së George Floyd.

Machine Gun Kelly mbante një pankartë që shkruante: “Stop arrestimit të protestuesve! Arrestoni policët vrasës!!” ndërsa ai marshoi së bashku me Travis Barker, i cili në pankartën e tij kishte shkruar: “PA DREJTËSI NUK KA PAQE”.

Logan Paul u ribashkua me ish-in e tij, Josie Canseco, për protestën përmes Hollivudit … dhe Halsey eci së bashku me ish-in e saj, Yungblud, për protestën e tyre të dytë në L.A. së bashku. Siç mund ta shihni, Logan kishte një pankartë ku shkruante “BLACK LIVES MATTER”.

Të famshëm të tjerë që ju bashkuan protestës masive përfshinin … Emily Ratajkowski dhe burrin e saj, Sebastian McClard, Mod Sun, Cara Santana, DeRay Davis dhe Tinashe.

Ben Affleck dhe e dashura Ana De Armas gjithashtu u bashkuan në radhët e protestës … me Benin që mbante shenja në mbështetje të #BLM dhe një kishë Baptiste në Venecia.

G.T/GotaNews


TË NGJASHME