HomeShowbiz

Të huajt krahasojnë Roza Latin me Ellen Degeneres

Moderatorja shqiptare Roza Lati dhe emisioni  i saj “Why not” janë kthyer ndër më të komentuarit në media. Shpesh herë emisioni i saj është kahasuar me spektaklin e famshëm “The Ellen Show” që moderohet nga prezantuesja e famshme Ellen DeGeners.

Mirëpo, siç duket ngashmërinë mes tyre nuk e kanë vënë re vetëm shqiptarët,  por edhe fansat e huaj. Ndër faqet e njohura në Instagram ‘Yoncelive’ që numëron plot 523 mujë ndjekës e ka krahasuar Rozën me Ellen.

“Nëse Ellen DeGreneres do të kishte një vajzë, ajo do të ishte Roza Lati. Legjenda e televizionit “, shkruhej në postimin e faqes që Roza e ka ripostuar në Instastory.


TË NGJASHME