HomeShowbiz

Bashkë prej 5 muajsh, Baby G dhe i dashuri i japin fund lidhjes

Reperja e njohur Baby G pak kohë më parë pranoi lidhjen me partnerin e saj Lim Hoti. Dyshja madje sollën edhe një bashkëpunim bashkë, këngë e cila u pëlqye shumë nga publiku.

Mirëpo, siç duket ndonëse kishin shumë pak kohë bashkë, Baby G dhe Lim Hoti i kanë dhënë fund lidhjes. Dyshja nuk e ndjek më njëri-tjetrin në Instagram dhe madje i kanë fshirë fotot ku shfaqeshin bashkë.

Nuk dihet ende arsyeja se përse ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre dhe këngëtarja ende nuk ka reaguar në lidhje me lajmet e ndarjes.


TË NGJASHME