HomeSociale

Të sapo kthyer nga Londra, shënohen dy raste të reja me koronavirus në Kosovë

Koronavirusi vazhdon të shënojë rritje në numrin e personave të infektuar në Kosovë. Ditën e sotme janë shtuar dhe dy raste të reja.

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, bëhet fjalë për një çift të fejuarish, që sapo ishin kthyer nga Londra. Mësohet se dy të rinjtë janë të moshës 26-vjeçare.

R.M/ GotaNews


TË NGJASHME