HomeLajmi i Fundit

Të shtëna me armë zjarri në Kukës, 1 i plagosur

LAJMI-I-FUNDIT-1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kukës. Bazuar në burimet policore, mësohet se një person është plagosur me armë zjarri në fshatin Kalis.

Grupi hetimor dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendit të ngjarjes, ndërsa ende nuk dihen motivet e plagosjes.