Aktualitet Lajme Lajmi i Fundit

Të shtëna me armë zjarri, një person i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur, i qëlluar me arme zjarri gjatë natës në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur ne orët e vona të mesnatës, ku ne qytet ka  pasur të shtëna me armë zjarri.

Mësohet se si rezultat i të shtënave, një person ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Burimet bëjnë me dije se ka qenë një sherr për motive të dobeta ai që ka çuar në përdorimin e armës së zjarrit.

Policia ka identifikuar autorin e ngjarjes dhe po punon për kapjen e tij.

Related posts

Berat/ Vodhën një banesë, ndalohet 22 vjeçari dhe procedohet 17 vjeçarja

Mila

Pijet e gazuara vrasin ngadalë?

Rita news

‘Operacioni nuk ndalet’, Rama me paralajmërim të prerë

Mila
Na Kontaktoni!