HomeShowbiz

Tejet provokative, këngëtarja shqiptare “çmend” fansat

Këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë, Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të jetë njëra nga femrat më atraktive shqiptare.

Këngëtarja e njohur e ka bërë ‘nxehtë’ në Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar fansat e saj në Instagram.

Ajo është shfaqur e veshur tejet provokative derisa është ulur poshtë dhe duket tërheqëse.

Anxhelina duke qenë aktive në këtë rrjet social edhe foto publikon shumë shpesh.

Këngëtarja nuk ka sjell qe një kohë ndonjë projekt muzikor mirëpo po punon pa reshtur.TË NGJASHME