HomeShowbiz

Temperaturat e ulëta? Oriola Marashi sfidon të ftohtin dhe pozon vetëm me bikini

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi nuk i ndalon pozat joshëse as në sezonin e dimrit.

Bukuroshja ka publikuar pak më parë në Instagram një foto ku sfidon temperarurat e ulëta.

Oriola shfaqet mbi një kalë e veshur me bikini, dhe ajo që na bëri të na dridhen dhëmbët është dëbora.

“Pelat”, shkruan Oriola në foto.

View this post on Instagram

Pelat ?

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Kujtojmë se pak ditë më parë u bë publike lidhja e saj me futbollistin Eros Grezda. (kliko këtu)

Dyshja u fotografua në Meksikë, aty ku zgjodhi të kalojë ditët e para të vitit 2020.


TË NGJASHME