HomeLajmi i Fundit

Tentohet të vidhet bankomati në Vorë

Është vënë sërishshënjestër një bankomat i një banke të nivelit të dytë nga një grupi hajdutësh, gjatë orëve të para të mëngjesitzonën e Vorës.

Personat ende të paidentifikuar kanë tentuar të vjedhin paratë që ndodheshin brenda tij me anë të thyerjes, por duket se nuk kanë mundur të kenë sukses.

Pas marrjes së informacionit, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për identifikimin dhe kapjen e autorëve të dyshuar.