HomeSociale

Tërmeti 5.1 shkakton panik në Tiranë, qytetarët dalin në rrugë

Tërmeti i fundit me magnitudë 5.1 të shkallës rihter ka shkaktuar panik tek qytetarët e Tiranës.

Zona e Rrugës së Kavajës ka shumë qytetar të cilët kanë dal në rrugë dhe kanë frikë të ngjitën në banesat e tyre.

Ndërkohë që një pjesë e madhe po drejtohen drejt Sheshit Skënderbej, apo në zonë të tjera ku nuk ka objekte të larta.

rruga kavajes
termetitjeter

.


TË NGJASHME