HomeLajmi i Fundit

Tërmeti/ Shkon në 30 numri i viktimave

30 persona kanë mbetur të vdekur deri tani, ndërsa kanë pësuar lëndime 657 të tjerë.

Viktimat që janë nxjerr nga rrënojat janë gjetur tek pallati 6 katësh nënë e bir, Dolora dhe Klaus Reçi.

Vijon…