HomeShowbiz

Testi i tretë, e dashura e Dybala sërish pozitive me koronavirus

Oriana Sabatini, e dashura e yllit argjentinas Paolo Dybala ka rezultuar sërish e prekur me COVID-19. Ky është testi i tretë që ka bërë dhe për fat të keq ajo ende nuk ka arritur ta mposhtë koronavirusin.

Edhe Dybala vazhdon të jetë ende i infektuar me virusin. Dyshja njoftoi në 21 mars se ishin prekur nga koronavirusi,por pa treguar ndonjë pistë se nga mund të ishin infektuar. Që prej asaj dite dyshja kanë qëndruar të izoluar dhe nën kujdesin e mjekëve.

Gjendja e Dybala është drejt përmirësimit dhe ende nuk ka shfaqur simptoma të forta të virusit.


TË NGJASHME