HomeShowbiz

Thënia e Mozzikut do iu rrëmbejë zemrat

Mozzik është një nga reperët më të dëgjuar dhe më të komentuarmomentit.

Ai shpesh ka treguar se për të arritur këtu, atij iu desh shumë punë e sakrifica, teksa këtë e ka bërë me talent të tij, pa pasur asnjë përkrahje.

Për të gjithë ata që duan një ditë të bëjnë ëndrrat realitet, Mozzik vjen me një thënie motivuese.

“Kurrë mos i hapni dritaret e zemrës , pa e pa motin mirë”, ka shkruar ai.


TË NGJASHME