HomeShowbiz

Thjesht magjepëse, imazhi më i ri nga Khloe Kardashian

Miliarderja më e re e botës, Khloe Kardashian është bërë e njohur nga të gjitha mediat ndërkombëtare për jetën luksoze që ajo bën.

Ka disa ditë që Khloe po ‘ngacmon’ me linjën e saj të re të veshjeve dhe vërtetoi se ishte reklama e saj më e mirë pasi u shfaq në një kostum larjeje të zi për të promovuar markën e saj, ‘Good American’.

Ylli televiziv 35-vjeçar dukej fenomenale dhe mjaft në formë, teksa pozonte para një pishine.


TË NGJASHME