HomeShowbiz

Thjesht wow! Ja pamjet e shtëpisë së Selena Gomez

Këngëtarja Selena Gomez është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat së fundmi në media.

Pasi ish-i i saj, Justin Bieber, kurorëzoi me martesë dashurinë me Hailey Baldwin, fansat mendojnë se Selena ende e ka mendjen tek ai, ndaj i ka dedikuar edhe një këngë.

“Të humba ty për të gjetur veten” quhet kënga e re e Selena-s, e cila po mendohet t’i dedikohet ish-partnerit.

View this post on Instagram

I needed to lose you to love me. 10.23. Link in bio.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Madje, këngëtarja i ka bërë qejfin vetes me një vilë e cila i ka kushtuar rreth 3 milion dollarë.

Mediat e huaja kanë publikuar pamje të shtëpisë së Selena-s, e cila ka një pishinë të madhe në oborr, një palestër, katër dhoma gjumi, katër tualete, një sallon, një kuzhinë dhe një dhomë ngrënieje, siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.


TË NGJASHME