HomeSport

“Tifozat Kuq e Zi” dhe “Plisat” dhurojnë spektakël

Kur duhen dhe afro 2 orë nga starti i ndeshjes, tifozët kanë nisur marshimin drejt “Air Albania”, teksa atmosfera jashtë saj duket tepër e zjarrtë.

Për këtë meritë kanë padyshim dy tifozeritë më besnike në mbështetje të Kombëtares, “TKZ” dhe “Plisat” e Prishtinës, të cilët me thirrjet e shumta, dhe këngët patriotike, kanë krijuar një atmosferë elektrizuese në rrugën e kryeqytetit. Për më tepër shikoni videot e mëposhtme:


TË NGJASHME