HomeSport

Tifozja e “zjarrtë” frymëzon Milan-in para kampionatit

Elisa De Panicis Agnelli, është një prej modelve më seksi italiane, që jashtë botës së pasarelës, njihet edhe si një tifoze e flaktë e skuadrës së Milan.

Bukuroshja superseksi nuk ndalon së mbështeturi skuadrën kuqezi dhe pritet që këtë sezon të jetë gjithmonë e më shumë e pranishme në stadium për të mbështetur ekipin e Giampaolo.

Modelja numëron mbi 1 milion ndjekës në Instagram, ku një pjesë e madhe janë tifozë të Milan. Shpeshherë modelja nuk ngurron ti qerasë ndjekësit me foto hot.


TË NGJASHME