HomeLajmi i Fundit

Tiranë/ Aksident midis një taksie dhe një automjeti

aksident

Një aksident ka ndodhur në një nga rrugicat pranë 21-Dhjetorit në Tiranë midis një mjeti tip taksi dhe një mjeti tjetër. Fatmirësisht nuk ka të lënduar por drejtuesit e mjeteve janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Në vengjarje pritet të shkojë policia, për zbardhjen e plotë të aksidentit.

M.H/ GotaNews