HomeSociale

Tiranë/ Digjet një makinë në rrugën e “Elbasanit”

Policia e kryeqytetit bën me dije se në rrugën  e “Elbasanit”,  në një garazhd, ka rënë  zjarr në  rrethana ende të paqarta.

Si pasojë është përfshirë nga flakët  dhe është djegur një mjet në pronësi të shtetasit E.L

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

Vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


TË NGJASHME