HomeShowbiz

Tjetër divorc në Hollivud, ndahet çifti i famshëm

Një nga çiftet më të dashur të Hollivudit kanë vendosur të ndajnë rrugët e tyre.

Aktorja Katie Holmes dhe fituesi i Oskarit Jamie Foxx , të cilët ndezën fillimisht thashethemet e romancës në 2013, po ndajnë rrugët e tyre pas gjashtë vitesh .

Thuhet se dyshja nuk ka qenë së bashku që nga maji.

Ky lajm i përhapur ka dalë vetëm disa ditë pasi Foxx ishte parë dorë për dore me këngëtaren Sela Vave jashtë një klubi nate në West Hollywood.

Dyshja nuk ka komentuar për statusin e marrëdhënies së tyre, por ata janë fotografuar duke lënë festën e 19-të të lindjes së Lil Pump së bashku në Bootsy Bellows të Premten, 16 Gusht.


TË NGJASHME