HomeLifestyle

Tom & Jerry rikthehen sërish, zbulohet data

E kush nuk i njeh e nuk ka dëgjuar për Tom dhe Jerry, aventurat e të cilëve mbajtën mbërthyer para ekranit fëmijë e të rritur për më shumë se 30 vite.

Filmi “Tom & Jerry” kombinon animacionin 3D me veprimin e drejtpërdrejtë, ndërsa pranë dyshes së pamposhtur janë: Chloe Grace Moretz, Michael Penia, Rob Delaney, Colin Jost dhe Ken Jeong . 

Filmi, i drejtuar nga Tim Story, është planifikuar të dalë në kinema në mars të vitit 2021.


TË NGJASHME