HomeShowbiz

Tory Lanez merr një ofertë nga MTV për të drejtuar një show pas suksesit të “Quarantine Radio”

Tory Lanez ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pas sesionit Live që mbajti në Instagram.

Pjesë e videos live u bënë pjesë vajza të ndryshme që bënin twerk dhe miq të tjerë të famshëm si Drake, Justin Bieber, Young Thug. Intervista e tij pesë-minutëshe me Drizzy theu një rekord duke mbledhur më shumë se 300,000 shikues.

Radio Karantina është tërheqëse dhe kjo i shtyu shumë të mendojnë nëse Tory ka një të ardhme të ndritshme në radio. “MTV më ofroi një marrëveshje, një segment 30-minutësh, por unë nuk e di se çfarë dua të bëj,” zbulon ai për Billboard. “Por unë dua që ajo të jetë diçka që fansat vendosin. Nëse vendos të vij me një ide, shpresojmë se do të jetë në MTV. “

Këngëtari nga Toronto sapo ka lëshuar albumin e tij New Toronto 3 dhe ai është zyrtarisht një agjent i lirë. Ai është mjaft optimist për këtë sepse ky projekt i fundit është përpjekja e tij më e suksesshme në treg. “Është një mixape. Unë nuk e di as si pati kaq shumë sukses!” ai tha për suksesin e albumit. “Unë nuk e promovova atë. Unë vetëm nxorra lajmërimin një javë para se të dilte. Mendova se do të shiste vetëm 10,000 kopje ”.

Tory Lanez zbuloi gjithashtu se ai mori oferta që mund t’i ndryshonin jetënb nga kompani të ndryshme regjistrimi, por ai nuk e ka me nxitim sepse ai tashmë i zotëron vetë prodhimet dhe publikimet e tij. “Për të qenë 100 përqind të vërtetë, ka kaq shumë kompani që më ofrojnë shumë para – miliona dollarë,” thotë Lanez. “Kam marrë oferta që janë oferta që të ndryshojnë jetën, por nuk më intereson. Unë tashmë zotëroj prodhimet e mia, publikimet dhe gjithçka. Kështu që unë nuk shoh ndonjë arsye për t’ia dhënë atë dikujt tjetër. “

©G.T/GotaNews


TË NGJASHME