HomeShowbiz

Tradhëtia e Tristan me Jordyn, Khloe zbulon detaje të reja

Skandali i tradhëtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian bëri bujë të madhe në media. Së fundmi është shfaqur episodi i radhës “Keeping Up With The Kardashians”, ku Khloe ka zbuluar se Tristan ka dashur t’i japë fund jetës pasi tradhëtia e tij u bë publike.

Gjatë këtij episodi madje e gjithë familja si ka reaguar pasi zbuluan së çfarë kishtë bërë Jordyn.

“Jordyn nuk mendoi për mua, ajo nuk mendoi për Kylie-n, nuk mendoi për vajzën time, ajo nuk mendoi për Tristan dhe ajo nuk mendoi për veten e saj. Ne të gjithë e dimë se çfarë është ai i aftë të bëjë. Unë e dija kush ishte ai. Por asnjëherë nuk e kisha menduar se kush ishte ajo”, ka thënë Khloe..


TË NGJASHME