HomeRajon

Trafikonin heroinë në Greqi, arrestohen tre shqiptarë, ja ku e kishin fshehur

Tre shqiptarë janë arrestuar në Artë të Greqisë pasi kishin fshehur në një tubacion të ujërave të zeza 9 pako me heroinë.

Sasia e plotë e qeseve ishte 2.5 kilogram heroinë ndërkohë Policia greke bëri të mundur arrestimin e tre shqiptarëve të moshës 29, 40 dhe 42 vjeçare.

Po ashtu Policia i sekuesktroi shqiptarëve 2 makina, 4 celularë si dhe 700 euro.


TË NGJASHME