HomeLajme

Tragjike/ Ndahet nga jeta futbollisti 25 vjeçar

Të premten e 24 janarit, futbollisti anglez Jordan Sinnott, i cili luante me Matlock Town, u gjet i pavetëdijshëm në Market Place, Retford, Nottinghamshire. Ai ra pre e një sulmi nga ku përfundoi me kafkë të thyer.

Fatkeqësisht 25 vjecari nuk ka mundur të mbijetojë dhe mediat e huaja shkruajnë se ka ndërruar jetë të shtunën para orës 19:00. Policia ka nisur hetimet rreth ngjarjes dhe deri tani në pranga ka përfunduar një 27 vjecar i dyshuar.


TË NGJASHME