HomeRajon

Tragjike në Greqi/ Shqiptari 24-vjeçar gjendet i varur

Një ngjarje tragjike me protagonist një të ri shqiptar ka ndodhur në Elassona të Larisas në Greqi. Një shqiptar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur me litar.

I riu nga Shqipëria ka qenë duke punuar në kullotë në zonën Vodiana, po ajo që ndodhi më tej ishte një situatë tragjike. Pronari shkoi në darkë tek kafshët dhe gjeti shqiptarin të varur me litar.

Pronari grek menjëherë lajmëroi policinë, kurse po punohet për të zbardhur ngjarjen e rëndë.


TË NGJASHME