HomeShowbiz

Travis Scott feston ditëlindjen, Kylie Jenner i befason të gjithë me dhuratën e saj

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë një nga dyshet më të komentuara të showbiz-it të huaj. Dyshja ka ditur gjithmonë të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me udhëtimet dhe jetën tepër luksoze që kanë shfaqur herë pas here. Së fundmi reperi ka festuar ditëlindjen e tij të 28-të dhe dhurata që ka marrë nga partnerja tij duke se e ka surprizuar jo pak. Ajo i ka dhuruar babait të vajzës së saj një makinë ‘Lamborghini’ që kushton 280 mijë dollarë.

Travis u emocionua shumë nga kjo dhuratë, sa publikoi disa foto të makinës, duke falënderuar bashkëshorten e tij.

Kujtojmë se Travis Scott e surpriozoi miliarderen e famshme në ditëlindjen e saj në 18 gusht, duke i dhuruar një makinë ‘Rolls Royce’ të bardhë.


TË NGJASHME