HomeShowbiz

Travis Scott u zgjua në ditëlindjen e 29-të … me një Bugatti të ri

Ace Hood, Future dhe Rick Ross do të ishin kaq krenarë – Travis Scott me të vërtetë u zgjua në një Bugatti të ri për të festuar 29 vjetorin e tij.

Reperi i “Sicko Mode” festoi ditëlindjen e 29-të të enjten duke u shoqëruar me grupin e tij dhe duke u hedhur në makinën e tij të re, e cila, siç mund ta dini, nuk është e lirë. Bugattit janë shumë të rralla dhe mund të kushtojnë miliona.

Ne nuk jemi të sigurtë se cilin model mori ai, por Travis nuk është një tip që kursehet, kështu që ne nuk do të habitemi nëse kjo ishte një blerje me shtatë shifra.

Travis mori gjithashtu një urim për ditëlindje nga e dashura e tij, Kylie Jenner, e cila postoi … “Gëzuar ditëlindjen babit të vitit! Unë ngadalë por me siguri po filloj të pranoj faktin se Stormy është vajza e babit. ? Vogëlushja më e bukur, e zgjuar, më e dashur dhe qesharake. Dhurata më e mirë. Ok po qaj. Të dua përgjithmonë! @travisscott.”

Nuk do të ketë asnjë festë ditëlindjeje me Hennessy këtë vit, për shkak të pandemisë COVID-19.

Plus, ai është shumë më i pjekur tani! A e dini çfarë do të thotë? Duhet të kënaqet vetëm me një Bugatti. I shkreti.

©G.T/GotaNews


TË NGJASHME