HomeLajmi i Fundit

Tre plumba mbi 6-vjeçarin, autori synonte t’i vriste të atin

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja e fëmijës 6-vjeçares në Krastë të Martaneshit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti mes babit të të miturit dhe shtetasit Jetmir Koxheri, 27 vjeç.

Jetmir Koxherri është autori i ngjarjes, që ka pasur shënjestër babain e vogëlushit, por plumbat kapën të miturin, i cili mori 3 plumba në fytyrë.I mituri ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Peshkopisë.