HomeModa

Trendet e veshjeve që nuk do dalin asnjëherë nga moda

Një veshje mund të jetë trend sot dhe nesër mund të dalë jashtë mode. Ka dhe nga ato veshje që mund të qëndrojnë një vit në garderobat e njerëzve të pëlqehen shumë dhe të harrohen pas disa kohësh.

Eshtë e vështirë të parashikosh se cila veshje do jetë në trend muajin tetor ose dhe vitin tjetër mirëpo ne do ju tregojmë veshjet që kanë arritur të qëndrojnë si ‘favorite’ për shumë vajza anë e mbanë botës.

Sigurisht kur këto kombinime janë pikasur në trupin e modeleve dhe sidomos te motrat Kardashian veshjet bëhen menjëherë të kërkuara dhe të dëshiruara nga shumë vajza.

Fustanet e tejdukshme

Crop top

Xhinset ‘mami’

Syzet e vogla

Streçet e shkurtra

Chokers


TË NGJASHME