HomeShowbiz

Tristan i penduar, ja çfarë bën ai për Khloe-n

Muaj më parë, tradhëtia e Tristan Thomson me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, bëri bujë të madhe në media.

Khloe i dha fund me Tristan-in, ashtu si dhe Kylie me mikeshën e ngushtë, Jordy-n por ajo vazhdon të mos flasë me Jordy-n, por Khloe me Tristan-in po!

Duket se ylli i basketbollit po ia fiton sërish zemrën ish-partneres dhe me gjasa do të kthehen sërish bashkë.

Burime pranë çiftit kanë treguar se bashketbollisti po tenton sërish për ta bërë për vete Khloen madje ka shpenzuar 500.000$ për një makinë të re super luksoze, për t’i rënë në sy.

Madje, Tristan po merr këshilla nga miku i tij Drake sesi ta bëjë Khloe-n t’i japë një shans të dytë edhe duket se është në rrugën e duhur pasi Khloe e ka ftuar atë të darkojnë së bashku këtë fundjavë.

Epo, mbetet të presim e të shohim ç’do bëhet me dyshen, e cila prej kohësh është kryefjala e mediave.


TË NGJASHME