HomeShowbiz

Tristan Thompson e tradhëton , Khloe Kardashian e shkatërruar emocionalisht

Tristan Thompson u pa këtë fundjavë teksa i afrohej një femre tjetër në New York. Khloe Kardashian u trishtua kur pa videon e tradhëtisë së partnerit të saj 26 vjecar. Burime të afërta treguan për “Hollywood Life” se pas kësaj Khloe është shkatërruar emocionalisht.

“Pasi pa fotot Khloe u shkatërrua dhe qan gjatë gjithë kohës. Supozohet që periudha e shtatzënisë duhet të ishte më e bukura për të, por Tristan është duke ja bërë të dhimbshme atë. Asaj ju thye zemra kur pa se njeriu që ajo dashuron ishte duke flirtuar me dikë tjetër. Ajo është shkatërruar emocionalisht dhe po ndikon në shtatzëninë e saj, nuk i ndal lotët,”- ka thënë burimi/mapo.al


TË NGJASHME