HomeShowbiz

Trondítet rrjeti/ Zbulohet e shkuara e errët e Amber Heard: Rekrutonte vajza të reja për…

Kjo është ndoshta një nga historitë më trondítëse rreth Amber Heard që ka dalë pas gjyqit kundër Johnny Depp. Sipas thashethemeve, miliarderët të cilët janë ndër meshkujt më të fuqishëm në botë kanë pasur festa private séksuale me Amber Heard dhe kjo e fundit rekrutonte vajza të tjera për séks.

Jessica Reed Kraus, e cila ka kryer kërkime të thella në të kaluarën e Amber Heard, e zbuloi këtë skandala dhe sa interesante është dhe trondítëse të lexosh. Raporti detajon festat séksuale në të cilat Amber Heard mori pjesë me disa nga burrat më të pasur në botë dhe miliarderë.

Raporti pretendon se Amber Heard jo vetëm që mori pjesë në këto ahengje, por gjithashtu u shoqërua aktivisht me gra të tjera për t’i rekrutuar në këto festa. Artikulli vazhdon duke përshkruar se si Amber Heard thuhet se ka qenë në qendër të vëmendjes në shumicën e këtyre tubimeve.

Sipas raportit, “zotat e teknologjisë, kapitalistët, themeluesit, drejtuesit kryesorë dhe sipërmarrësit e ardhshëm mblidhen afërsisht një herë në muaj për mbrëmje të egra ‘të ushqyera’ me alkool, séks dhe sasi të bollshme të drògës MDMA”.

Imazhet e Amber Heard nga disa prej këtyre ngjarjeve private u përfshinë gjithashtu në raport.

“Një tufë vajzash duke u fërkuar mbi njëra-tjetrën me veshje lëkure të stilit satanik në skenë, Amber në një karrige në qendër. Këmbët e shtrira duke kryer akte séksuale për një dhomë plot me burra që shikojnë më poshtë”, thuhet në raport.

Amber Heard dyshohet se rekrutonte gra për të tërhequr njerëz në festat e saj.

“Të gjithë e dinin se vajzat ishin atje për t’u punësuar. Për të argëtuar miliarderët e paaftë shoqërore”, shtoi burimi.

Sipas artikullit, Heard dhe Mush janë të lidhur me njëri-tjetrin që nga viti 2011. U bë e ditur se Mush dhe ish-bashkëshortja e saj do të organizonin evente në shtëpinë e tyre në Beverly Hills.

Më pas, sipas artikullit, u pretendua se Amber fitoi shpejt favorin e grupit sepse “ajo kishte një aftësi për t’u tërhequr nga aktoret e tjera të reja (zakonisht homoseksuale) që luftonin për të punuar si shoqëruese dhe për të bërë paraqitje ose për të performuar në këto ngjarje për Musk dhe miqtë e tij të teknologjisë.”

Ish-i i Amber Heard, Tasha Van Ree , thuhet se ka marrë pjesë në një nga këto festa séksuale të hershme. Cara Delevingne thuhet se po ashtu ishte një nga personazhet e famshëm që mori pjesë në këto festa séksi.

Burimi më vonë pohoi se Amber Heard ishte “mbretëresha e shantazhit “. Raporti aktual përmban një ton me informacione që pritet të dërrmojnë karrierën dhe imazhin e Heard./ Burimi: MARCA | Përktheu dhe përshtati: GOTA NEWS ALBANIA


TË NGJASHME