HomeShowbiz

Tuna dhe Dafina hedhin pas krahëve keqkuptimet

 

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka harruar armiqësinë e saj me Tunën.

Dyshja kishin përfunduar shoqërinë e tyre të ngushtë pas një debati të ashpër, e ku ishin publikuar edhe inçizime ku Dafina sulmonte Tunën.

Pavarësisht se ato së bashku kishin pasur sukses të konsiderueshëm tashmë duket se edhe kësaj armiqësie i ka ardhur fundit.

Kjo vërtetohet duke parë në një koment të Dafinë që e ka bërë tek Tuna ku ka dërguar ikon me duartrokitje.

Ky koment i Dafinës nuk ka shkuar pa u përshëndetur edhe nga fansat e të dyja këngëtareve të cilat i kanë lutur ato të dyja të bëjnë ndonjë bashkëpunim apo edhe Dafina të bëj ndonjë album si Tuna.

 

Imazh i ngjashëm

 


TË NGJASHME