Lajme Showbiz

Tuna ekspozon linjat trupore, mahnit me fizikun e saj

Këngëtarja Tuna Sejdi ka qenë mjaft aktive këtë vit, duke publikuar disa projekte muzikore, të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku.

Tuna është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një imazh, ku ka ekspozuar linjat e saj trupore, duke vërtetuar se vazhdon të mbetet në top formë.

Tuna është shumë e përkushtuar ndaj palestrës, dhe kjo ka ndikuar që këngëtarja të jetë gjithnjë në formë të mire trupore.

Këngëtarja shkupjane është nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Tian, gjersa kishte arritur të rikthente format e saj trupore në një kohë shumë të shkurtër pas lindjes.

Shumë shpejt, ajo pritet të sjellë një projekt të ri muzikor për fansat.

Related posts

Si, kur dhe përse shfaqet xhelozia në çift?

Rita news

Gjosha për raportin e KE-së: Vendit i mungon maturia politike

Klaudia gotanews

Haradinaj takon sot Merkelin, çfarë pritet të diskutohet

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!