HomeShowbiz

Tuna tregon tatuazhin në fundshpinë

Tuna ka bërë një tatuazh në të pasme dhe sot nuk e dimë arsyen se pse ka vendosur të na e tregojë.

Nga një foto e publikuar në Instagram, Tuna i heq dyshimet rreth këtij tatuazhi. “Blow” shkruhet në fundshpinën e Tunës, që në shqip përkthehet “fryj”.

Këtë tatuazh Tuna mund ta ketë realizuar kur publikoi këngën “Bermuda” në vitin 2016, pasi krahas fotos ku e tregon shkruan “Tbt Bermuda”. Pra një rikthim pas në kohë…


TË NGJASHME