HomeShowbiz

Twerk në koncert, Tayna dhe Dafina çmendin fansat

Tayna dhe Dafina Zeqiri kishin mbajtur një koncert bashkë së fundmi.

Tayna dhe Dafina Zeqiri pas publikimit të ‘Bye Bye’ kanë organizuar edhe disa koncerte së bashku, dhe ditë më parë e mbajtën të fundit.

Në një video të publikuar nga reperja në profilin e saj në Instagram, dy këngëtaret shihen duke ‘ndezur’ atmosferën me ‘twerk’ me çka edhe karakterizohet duet i tyre.

Kujtojmë se brenda një dite ‘Bye Bye’ kishte arritur mbi një milionë klikime në Youtube. Të veshura shkurt, Dafina dhe Tayna bënin lëvizje provokuese në skenë dhe tundnin të pasmet me ‘twerk’ duke dhuruar një super atmosferë për publikun.TË NGJASHME