Lajme Lifestyle Showbiz

Tylor Cameron dhe Gigi Hadid në një lidhje?!

Flirti “rastësor” i Gigi Hadid me pjesëtarin e “The Bachelorette”, Tylor Cameron, nuk është më aspak i tillë! Gjërat duket se janë bërë serioze dhe mund të themi me plot gojën që dyshja është çifti më i ri i showbiz-it.

Ishte prania e Cameron që konfirmoi romancënsi partneri i Hadid në festën  e organizuar  pas ndarjes së çmimeve të MTV-së.

Çiftit të ri, iu bashkua gjithashtu Taylor Swift dhe Bella Hadid duke shënuar kështu daljen e parë publike të të dyve.

Miqtë e supermodeles janë shprehur se Gigi ndihet mirë në shoqërinë e tij dhe se nuk e kishin parë kaq të interesuar që prej ndarjes nga Zayn Malik.


Related posts

Protesta marshim, Basha sposton turmën drejt Parlamentit

Mila

Voltana kërkoi ndalimin e takimit elektoral në Shkodër, reagon Rama

Xhensila Gotanews

Tirana dy ditë pa drita, OSHEE: Këto janë zonat që do të preken

Mila
Na Kontaktoni!