HomeShowbiz

U akuzua për ndërhyrje estetike, Alesia Bami i kthehet keq komentuesit

Alesia Bami është një ndër vajzat më të bukura të showbizzit shqiptar, por edhe më të komentuarat në mediat rozë për shkak të fotove që publikon.

Së fundmi Alesia ka postuar një foto të bërë gjatë xhirimeve të puntatës së fundit të “Xing me Ermalin” dhe bashkangjitur saj shkruan: “Per te gjithe mendjendriturit Make Upi ne pishine eshte per arsye te xhirimeve“.

Ndërsa bukuroshja ka marrë komplimente të shumta, nuk kanë munguar edhe komentet negative. Njëri prej komentuesve e ka akuzuar Alesian për ndërhyrje estetike, i cili i shkruan: Je shum e bere plastike.

Hahahahhaha ske faj xhaxhi se mosha ben te veten“, ia kthen Alesia.


TË NGJASHME