Lajme Lifestyle Showbiz

U kapën “mat” disa herë, Jonida Maliqi flet për lidhjen me Romeon

Gjatë gjithë sezonit të verës, në mediet e shtypit rozë u komentua lidhja e re e Jonida Maliqit me Romeo Veshajn. Edhe pse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata u kapën disa herë bashkë në vende të ndryshme, shumë të afërt me njër-tjetrin.

Megjithatë, Jonida më në fund pati një koment lidhur me jetën e saj personale, në këtë rast për lidhjen me Romeon.

“Tani, kemi tërë verën që merremi me këtë çështje, nuk e di pse po lodhen kaq shumë, po mundohen kaq shumë. Jam shumë e lumtur dhe kaq mjafton Florian, mirupafshim!”- i ka thënë Jonida gazetarit, teksa është larguar duke qeshur.

Related posts

Shpërthimi në ish-Bllok, Spitali i Traumës jep detaje për të plagosurit

Xhensila Gotanews

Meta takim me kryetarin e KMSH-së: Të intensifikohen përpjekjet…

Xhensila Gotanews

Ndërtimi i Bulevardit të ri në Kashar, nis shembja e 4 banesave

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!