HomeShowbiz

U kthyen bashkë?! Butrint Imeri kometon në foton e moderatores Kiara Tito

Këngëtari Butrint Imeri dhe prezantuesja seksi Kiara Tito janë ndër emrat që janë përfolur në media për një lidhje të mundshme mes tyre.

Në një intervistë të fundit të realizuar Butrinti e ka mohuar sërish një gjë të tillë dhe ka dhënë deklaratën e njëjtë si para dy vitesh për lajmi.net.

Por një koment që Butrinti i ka lënë asaj pranë fotos provokative ka ngjallur sërish dyshime por dyshja as nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Se a janë duke fshehur diçka dhe se çfarë po ndodh mes tyre, thjesht na mbetet të presim.


TË NGJASHME