HomeSport

U nda nga futbollisti shqiptar, modelja “térbon” ishullin grek me pozat e saj

Ish e dashura e futbollistit shqiptar Lirim Kastrati ka “ngritur” temperaturat në ishullin e famshmën grek, Mykonos. Kroatja Andela Simac ka postuar në rrjetet sociale foto mjaft provokuese, të cilat kanë ngjallur reagime të shumta mes ndjekësve të saj.

Kujtojmë që kur Kastrati dhe Simac u ndanë mediat rozë e kthyen në një bujë të madhe, por tashmë me sa duket ajo e ka harruar futbollistin shqiptar, i cili luan me Dinamo Zagreb. Në intervista dhe deklarata të ndryshme, bukuroshja kroate shprehet se bukuria e saj dhe gjithçka tjetër është natyrale, por shumë nuk e besojnë këtë gjë. Vlen të permendet se që prej ndarjes, dyshja nuk ka prezantuar ndonjë partner/e në jetën e tyre.


TË NGJASHME