HomeShowbiz

U ndanë në paqe dikur/ Këngëtarja kthehet në krahët e ish-it, sërish?

Ariana Grande, e cila së fundmi nuk e ka në plan të lidhet është një nga ato vajza që ia del të ruajë marrëdhënie të mira me ish- at e saj. Fillimisht këngëtarja u fotografua muajin e shkuar nën praninë e ish- it Big Sean, teksa që të dy gjendeshin brenda makinës së tij, jashtë një studioje regjistrimi në Los Angeles.

Image result for italian men black women

Sikur të mos mjaftonte kjo, së fundmi paparacët kanë fotografuar një tjetër ish të Grande- s përkrah saj, saktësisht Graham Phillips– in me të cilin qe e lidhur përgjatë viteve 2008- 2011.

Image result for gentleman

Image result for ariana grande and graham phillips

TMZ siguroi fotografi të Ariana- s dhe Graham- it teksa shkonin për të darkuar. Nuk dihet nëse ka qenë një darkë romantike ose thjesht një takim mes miqsh, ku nisur nga prova të shumta, që të dy duket se kanë ruajtur raport të mirë.

Image result for executive car

Image result for girl

Ndër vite, nuk kanë munguar burime të shumta që kanë konfirmuar vazhdimisht marrëdhënien e shëndetshme mes tyre si dhe postime të ndryshme nga të dyja palët, ku të rinjtë shfaqen krah njëri- tjetrit:


TË NGJASHME