HomeSport

U shpall i vdekur në 2016-ën, gjendet i gjallë futbollisti i njohur

Futbollisti gjerman Hiannick Kamba i cili u deklarua i vdekur para katër vitesh është gjetur i gjallë.

Ishte gruaja e futbollistit ajo e cila tha ne 2016-en se i shoqi ndërroi jetë pas një aksidenti me makinë.

Kamba është rikthyer në Gjermani. Nuk ka dyshime për identitetin e tij” thotë një dedektiv gjerman.
Një investigim është hapur për të shoqen e Kambës e cila mund të akuzohet për mashtrim.

Sipas mediave mësohet se Kamba është shprehur se atë natë kur u tha se bëri aksident, ai u nis për një udhëtim dhe se kompania e cila kishte planifikuar këtë udhëtim i mori paratë, letrat dhe telefonin duke mos i lejuar asnjë mundësi kontakti me jashtë..


TË NGJASHME