HomeShowbiz

“Unë jam bërë për ditët me diell”, Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e fundit

Françeska Jaçe nuk harron të sjellë fotografi atraktive, kësaj radhe provokoi me një video nga pishina.

Modelja ishte veshur me bikini teksa po bënte lëvizje në pishinë dhe dukej shumë tërheqëse.

“Unë jam bërë për ditët me diell”, ishte mbishkrimi që Françeska ia la videos.

View this post on Instagram

I was made for sunny days …??

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on


TË NGJASHME