HomeShowbiz

“Unë ta marr burrin”, video virale e Beatrix që të gjithë po ia nisin Borës (Video)

Trekëndëshi i showbizit, Bora-Donald-Beatrix është bërë një temë bisede për çdokënd dhe ndjekësit kanë filluar gërmimet në profilet e tyre, ku kanë gjetur një video të Beatrix Ramosaj në Instagram që lidhet drejtpërdrejtë me situatën e tanishme.

Beatrixi këndon dhe interpreton me shumë krenari një trend në “Tik Tok” ku thuhet pikërisht:

“Unë ta marr burrin nëse dua”.

Kjo video merr të tjera përmasa sot ku këngëtarja duke se është futur mes marrëdhënies së komplikuar të Borës dhe Donaldit duke e ditur shumë mirë historinë e tyre që ngriti peshë shqiptarët disa javë më parë.


TË NGJASHME