HomeShowbiz

Urimi i veçantë i Luanës për kunatin e saj

Reperi Getoar Selimi feston sot 37-vjetorin e lindjes së tij. Urimet nga miqtë por dhe nga fansat kanë qenë të shumta. Pak më parë Marina i dedikoi një urim të ëmbël Getit, por nuk ka munguar as edhe urimi i kunatës Luana Vjollca, e cila ndër të tjera e quan “bishë” atë.

“Urime ditëlindjen bishë. Qesh robi najher”, ka shkruar moderatorja.

Luana dhe Geti janë bërë shpesh e mediave për shkak të pseudonimeve dhe mënyrës komike që ata i drejtohen njëri-tjetrit. Geti po shijon suksesin e këngës më të fundit në bashkëpunim me Majk, të titulluar Malena, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.


TË NGJASHME